Celulinie - sprchový olej, tělový a masážní olej

Celulinie je kosmetickou řadou Saloos, která si klade za cíl prostřednictvím esenciálních olejů a nejčistších darů přírody pečovat o pokožku postiženou celulitidou. Pravidelné užívání sprchového gelu a masážního oleje Celulinie pomáhá zbavit se projevů celulitidy. Esenciální oleje prokrvují pokožku, stimulují lymfatický systém a napomáhají tak odbourávání toxických látek a zmírnění projevů celulitidy. Navíc vynikající pečující kosmetice dodávají i příjemnou svěží vůni citrusů.

Ve sprchovém gelu a masážním oleji Celulinie najdete vedle čistých panenských olejů také esenciální olej grepu, jalovce, citrusu nebo pomeranče známé pro svoji schopnost pomáhat v boji s celulitidou.


Výrobky řady Celulinie si u nás můžete zakoupit v sekci Objednávkový formulář.

Připravili jsme pro vás: 

sadu Celulinie - sprchový olej, masážní a tělový olej za cenu 315 Kč


Sada Celulinie obsahuje:


Sprchový olej Celulinie, 125 ml

Sprchové oleje představují nejšetrnější čistící prostředky, jemně ale účinně odstraňují nečistoty, přitom však nenarušují přirozenou lipidovou vrstvu pokožky.

Sprchový olej Celulinie kombinuje pečující působení očistného sprchového oleje a zároveň pomáhá proti celulitidě. Dokáže jemně odstranit veškeré nečistoty, přitom zabraňuje vysušování pokožky a pokožku chrání. Obsahuje cenné složky, vitamíny a biostimulátory, které pokožku vyživují a propůjčují ji sametovou jemnost.

Sprchový olej Celulinie navíc podporuje krevní a lymfatický oběh. Lepší prokrvování pokožky a stimulace lymfatického systému urychluje odplavování toxických látek z těla, pomáhá proti celulitidě.

Použití sprchového oleje Celulinie

Malé množství oleje naneste na dlaň a krouživými pohyby aplikujte na vlhkou pokožku. Sprchový olej nepění, ale ve spojení s vodou vytváří na pokožce vrstvu čistící mléčné emulze. Ta dokáže jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, přitom zachovává její lipidovou vrstvu. Poté olej z pokožky jemně opláchněte. Není třeba žádných jiných čistících prostředků, sprchový olej vytvoří na pokožce jemný film, takže není třeba použít ani tělový olej či mléko.


SLOŽENÍ

BIO slunečnicový olej (Helianthus annuus, BIO olej ze semen), BIO sezamový olej (Sesamum indicum, BIO olej), tokoferol, askorbyl palmitát, kyselina askorbová, PEG-40 sorbitan peroleát, laureth-4, směs éterických olejů, linalool*, limonen*, geraniol*, citral* * součást éterických olejů

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.Masážní a tělový olej Celulinie, CPK BIO, 50 ml


Masážní a tělový olej slouží ke každodenní péči o pokožku postiženou celulitidou. Účinně pomáhá zmírňovat příznaky celulitidy, které jsou nedílně spojené s narušením prokrvení postižených tkání (převážně hýždě a stehna) a nedostatečnou funkcí lymfatického systému.

Masážní olej Celulinie se aplikuje formou masáže do oblasti hýždí a stehen (nejlépe po koupeli), ideálně ráno a večer. Celulinie má schopnost aktivovat lymfatický systém, zlepšuje krevní cirkulaci, pomáhá tak odpavovat z těla zadržené odpadný látky usazené v podkožních tukových tkáních.

Citrusová vůně navíc navozuje příjemné pocity, osvěžuje mysl a zmírňuje psychické podráždění.

Pravidelná masáž tělovým a masážním olejem Celulinie má za výsledek výrazně hladší a pevnější pokožku.


SLOŽENÍ

rostlinné oleje lisované za studena - BIO slunečnicový olej, mandlový olej, meruňkový olej, BIO sezamový olej, makadamiový olej, 100% esenciální oleje, mj. jalovec, grep, citron a pomeranč, vitamíny A, E, F, lecitin

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.Mohlo by vás také zajímat:

Jak na celulitidu?

Skořicový krém a skořicové zábaly proti celulitidě


Comments